| Hisaya a întrebat:

Cine stie cum pot conecta un telefon samsung wave 525 la calculator, cu ajutorul unui cablu de date. Eu am cablul USB, dar cand incerc sa conectez telefonul imi zice sa imi schimb USB-ul si imi da o lista. Cablul USB l-am avut de la telefon si o data am incercat sa-l conectez si am reusit. Acum nu stiu dc nu merge.Si nu i-am facut nimic calculatorului.Nu i-am descarcat alt program si nu stiu ce sa mai fac. Funda mare si grasa!

2 răspunsuri:
| georgy_3060 a răspuns:

Pai poti incerca cu un bleutooth pentru pc.e mult mai simplu de folosit si il poti utiliza cu orice tip de telefon ce are bleutoth incorporat.succes! funda?

| georgy_3060 a răspuns:

*bluetooth ...sczblushing