| e1223342 a întrebat:

Cine stie cum procedez pentru a-mi distribui postarile de pe blogger pe facebook cu imaginea si descrierea unui articol? Eu stiu cum sa distribui pe facebook articole, dar cand le distribui imi apare la descriere numele blogului si fara imaginea din acel articol, in loc sa-mi apara la descriere titlul si imaginea specifica acelei postari.

1 răspuns:
| vioricavio a răspuns:

Si la mine e aceeasi problema. Da share odata si da cancel, apoi da din nou share si va merge. Adica sper ca va merge, pentru ca asa trebuie sa fac si eu deoarece nu mi apare imaginea din prima.