| StyL3 a întrebat:

Cine stie cum rezolv problema " init failed (1) " De la EasyMetin2...

4 răspunsuri:
| Cipi_3119 a răspuns:

Si eu joc metin2. dar nu am auzit nici odata de EasyMetin2laughing,
hay sa fim serios:Easy?
frate tu chiar ca te faci de rashappy

| StyL3 explică:

EasyMetin2 e un HACK... Pornesti metinul, pornesti EasyMetin2 si creste singur, isi ia licori singur, se teleporteaza singur (De la batran) pescuieste etc...

| draifus a răspuns:

Salut.acea eroare va apare deoare aveti ora de la pc modificata, tinand cont k acest hack nu este unul 24/24 doar 2/24ore si merge doar dupa ora germaniei, la noi merge de pe la 9 dimineata si de la 5 seara parca.incerca atunci si o sa vezi k nu-ti m-ai apare eroarea

| gabi_3589 a răspuns:

Sal. Si eu am aceeasi prolbemasad Dar nu inteleg dc nu mergethinking Daca rezolvi problema ajuta-ma si pe mine trg. Uite id meu the_crz1zi_11@yahoo.com