| StyL3 a întrebat:

Cine stie cum trec de HackShield la metin2, Adica sa mearga hackurile alea mai vechi...

3 răspunsuri:
| Zuppie a răspuns:

Nu se mai poate trece de HackShield, doar de aia e acolo XD. Incearca si tu hackurile mai noi, e foarte jucat acest MMO deci ar trebui sa fie cu miile daca stii unde sa le gasesti

| ady88reli a răspuns:

Sal, am si eu o problema cu hack shield la metin2. Imi apare mereu si nu ma lasa sa intru in joc si nici macar nu am hack. am si formatat pc-ul si tot apare, ce as putea sa fac?

| 100la100men a răspuns:

Si eu joc metin2 ma rog jucam ca nu mai merge contul ca mi la spart unu