Abh
| Abh a întrebat:

Cine stie daca cerceii de argint sunt afectati de apa cu clor din bazinele de inot?

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

Eu fac inot(bazinele au apa cu clor). in timpul acela stau cu cerceii, lantisorul si bratara, care sunt de argint si nu au patit nimic. happy. deci inseamna ca acea apa nu afecteaza argintul. love struck

3 răspunsuri:
| danutzsan a răspuns:

Clorul nu afectează argintul, dar asigurăte că bazinul în care înoți este curățat și întreținut așa cum trebuie, altfel poți să te îmbolnăvești, bolile de piele luate din bazine, sunt foarte la modă, deci grijă mare!

| anca943 a răspuns:

Pai cred ca nu, dar am citit undeva ca bazinele de inot este un pericol pentru sanatate http://www.csid.ro/health/bazinele-de-inot-pericol-pentru-sanatate-5154596/

| baiatudela4 a răspuns:

Nu au nimic happy