| idontknovv a întrebat:

Cine stie de ce nu pot copia linkul de pe youtube si sa'l pun pe facebook? De exemplu dau copy la link, dar cand dau paste pe facebook imi arata cu totul altceva, gen : http://www.savetubevideo.com/? v=LhxSJZLbMHc&feature=related
Ma poate ajuta cineva?
Multumesc!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Unde pe facebook vrei sa pui acel link? la melodiile tale sau pe perete?

| idontknovv explică (pentru neluL):

Pe perete.

| neluL a răspuns (pentru idontknovv):

Te duci la un videoclip ->click pe Distribuiti ->click pe Cod de incorporat ->copiaza scriptul acela (albastru) si il postezi pe perete.

| daniela11111 a răspuns:

Nu stiu