| Serbu_Ionut_1989 a întrebat:

Cine stie de firma EURO HUMAN RESOURCES din BRASOV? este serioasa, a mai plecat careva cu ei la munca in Germania? va sunat pe voi careva dintre cei de la firma sa va spuna ca v au gasit de munca? k eu am dat taxa de procesare a dosarului de 450 ron si nu m au sunat sad astept un raspuns al vostru la YM :ionutbuzoianu93@yahoo.com sau lasa ti mi un numar de telefon de al vostru sa vb im, va multumesc anticipat happy

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Ai bani sa suni in Spania? Nici nu are rost pentru ca ti-au tras teapa.