| Happy a întrebat:

Cine stie sa joace,, Dansul Pinguinului?" Ce parere aveti despre acest dans?

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E foarte bun pentru petreceri. Orice petrecere il are acolo macar de 2 ori. Si la nunti am observat ca nu lipseste. Este un dans foarte fain pentru distractie intre prieteni.

| Emena a răspuns:

Aiurea.oh go on

| Ana a răspuns:

Super tare dansu' love struck

| cretzufinish a răspuns:

2 pasi la dreapta, 2 la stanga, 1 in fata, 1 in spate si iar 3 pasi topaiti in fata...hee hee Foarte distractiv si e "miezul" petrecerii. Cred ca este nelipsit, mai ales cu prietenii.

| M.madallina a răspuns:

E foarte amuzant.lau dansat colegii la scoala dar eu nu am incercat.big grin

| bogdand a răspuns:

E bun la petreceri happy
Face atmosfera. E usor de jucat si e distractiv.

| marykeira a răspuns:

E sufletu' petrecerii dansul asta. 2pasi la dreapta, 2pasi la stanga, sari in fata, sari in spate apoi sari de 2ori in fata...si tot asa.imi place dansul dar uneori e cam plictisitor sa faci aceleasi miscari minute in sir.

| anonima16 a răspuns:

E foarte fain se danseaza mult la petreceri`happy

| myckey a răspuns:

Este foarte foarte katerinka laughing
in mai o sa fiu nasica de botez. abia astept sa fiu "pinguinu sef"laughinglaughing
cu siguranta dansul asta nu o sa lipseasca happyMai ales la cat am repetat eu in fata pc ului cu you tube ul deskislaughing