| andradaa123 a întrebat:

Cine stie un episod in care hinata si naruto se saruta funda

Răspuns Câştigător
| annahandball a răspuns:

Nu s-au sarutat niciodata! Dar cine stie poate o sa se infirpe ceva intre ei acum ca Hinata i-a ziss lu Naruto ca il iubeste, dar sunt slabe sanse.

3 răspunsuri:
| AdY a răspuns:

Nu exista asa episod si in genery lui naruto nu-i place de hinata

| Madalovenar a răspuns:

Pai nu se stie daca se vor saruta dar daca chiar vrei sa vezi un sarut cat de cat adevarat cu ei doi da pe www.youtube.com si scrie naruhina primer beso. Zici ca-i din anime dar e facut de un fan.

| andradaa123 explică:

In ce episod o sa se sarute