| αяƒε ØяiginªŁε Bãã a întrebat:

Cine stie un program de editat poze? in afara de photoscape!big grinhappy

Răspuns Câştigător
| adrykiba a răspuns:

Sunt o gramada, pasiunea mea este sa modific poze asa ca te pot ajuta, iar cateva programe sunt:
Ulead Photoshop CS 2 sau 9,
Picasa,
Photo Brush,
Photofiltre Studio 10,
Dream Light,
FotoSketcher,
Photo impact 12,
Magic Photo,
PhotoShine,
Photo Filtre,
si inca altele care nu le mai stiu numele... sper ca am fost de ajutor.

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Adobe Photoshop chiar si Paint!

| daniDeeDee a răspuns:

Picasa
Photofiltre Studio 10
FotoSketcher
Magic Photo
PhotoShine

| Magic a răspuns:

Photo brush, photo filtre, photoshop, photo shine...etcbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop, Paint.Net astea le folosesc eu si imi mai place The GIMP 2. 0 care o sa-l incerc mai tarziuhappy