| andreea_4628 a întrebat:

Cine stie un program de modificat poze? Adica sa poti sa schimbi culoarea ochilor, sa iti pui suvite de diverse culori, sa te faci mai slaba sau mai grasa(daca exista asta) etc.

27 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Adobe Photoshop este cel mai ok pentru ce vrei tu!

| Buffulete a răspuns:

.pai este un program de descarcat photo editor ii super bunlove struck...winking

| Zoet a răspuns:

Www.taaz.com e cel mai tare program pe care il stiu:D

sper sa fie de folos;)

| CristinaCristi a răspuns:

Photo instrument

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, nu exista! Sau asa cred!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt multe dar mie imi place photo editor ala e bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta, Photoshop da e cam greu de gasit. Dar cel mai bine e sa folosesti Photofunia, poti colora parul unghiile, ochii, poti pune diferite frame sau inimi, maimutoaie, si e foarte bun. Dar cel mai bine e sa ai o poza cu tine naturala nu modificata.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.taaz.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea exista ca si eu am cautat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ezface

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.taaz.com

sau photoinstrument

sunt ce'le mai bune

pentru ce iti trebuie tie

:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca exista dar din pacate nu stiu site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista dar nu stiu nici eu, ca asta caut si eu, dar nu gasesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoinstrument. dar nu poti sa salvezi pozele pe care le editezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizap glitter fly glitter, sunt multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

photoinstrument

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La photoscape poti sa salvezi pozele editate, daca nu stiai.cauta si vei vedea

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Da, Photoinstrument.

| ana_9938 a răspuns:

Descarca photo makeup editor, poti sa-ti modifici culoarea ochilor, a parului etc.

| Pitika_8928 a răspuns:

Eu nici cu un program nu pot sa fac suvite

| Gabiitsza a răspuns:

Www.taaz.com cel mai tare mi se pare.:P

| R3b3l a răspuns:

Sunt o multine de programe de acest gen dar mie imi place Gimp. E greu de folosit dar si eu am invat si sper ca si tu sa inveti.Bafta

| AlinaBia18 a răspuns:

Cu PhotoInstrument poti modifica culoarea ochilor, parului. etc. Si de asemenea poti modifica fizicul happy

| Denisa_4031 a răspuns:

Adobe Photoshop Cs3:X e cel mailove struck pe asta il am si eu si merege :X