| florin1998 a întrebat:

Cine stie un server privat de metin2 ro

4 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Florine tpu.ro nu e birou de informatii despre un joc care dupa parerea mea e panarama

| ChypS a răspuns:

Pai este frumos freezetimemetin2 este roman cu playeri roman dar mia este si in germana nu e tradus in totalitate iti da iteme +9 te poti creste pana la lvl32 la monstri de lvl 1, 2, 3, 4 iti da foarte multi bani este foarte frum bftwinking

| myself a răspuns:

Incearca flamek mt2 e f tare e pvm... si kylexy daca nu ai un raspuns taci din gura