| Otto2014 a întrebat:

Cine stie un site pe care pot invata franceza?
Nu ma pricep deloc la limba asta, nici la engleza nu sunt bun, stiu doar cam ce e de baza.
Am 13 ani.

Răspuns Câştigător
| MeForeverAlone a răspuns:

Bună Otto. Apropo, drăguț nume.
Cel mai bun lucru pe care ți-l pot propune este Duolingo. Nu știu dacă am scris corect. Oricum, e doar pentru telefon. Îl descarci de pe Google Play, te conectezi cu adresa de e-mail și dai la opțiunea română-vreau să învăț franceză sau română-vreau să învăț engleză. E un program foarte bun, crede-mă. Dacă nu scrie pe youtube,, Vreau să învăț engleză/franceză" și o să găsești o grămadă de chestii interesante.
Baftă!

| Otto2014 explică (pentru MeForeverAlone):

Multumesc!
Numele e doar o porecla.

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Otto2014):

Știu happy Doar nu ești cățelușul lui Dorothy happy

| Otto2014 explică (pentru MeForeverAlone):

Chiar de acolo am luat numele, imi placea povestea, chiar daca sunt baiat.

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Otto2014):

Mă bucur. Și mie îmi place. Oricum, ce legătură are faptul că ești băiat? Nu e poveste doar pentru fete, doar pentru că persoanjul principal e fată.

| Otto2014 explică (pentru MeForeverAlone):

Am spus doar laughing

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Otto2014):

Ok, ok happy

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mai bine invata engleza.
Franceza... pe google sunt cateva pagini.
http://limbafranceza.ro/

| blAster85 a răspuns:

Da mai nou ce va invata la scoala de trebuie sa cautati voi sa invatati alte limbi?