| Cipriasss a întrebat:

Cine va place mai mult? Smiley? Andra? Sore?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Andra pe tocuri e beton.

| Fridăm a răspuns:

Păi nu ştiu...ar trebui să îi întrebi pe ei care mă place cel mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Imi place Smiley foarte mult.
Mai ales ca vin zilele orasului la Calan si va concerta.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smiley e un bufon fără haz numai bun de înmuiat fetițe, adică nu transmite nimic relevant sau interesant nici prin atitudine, nici prin ce cântă. Totuși, era o melodie „move like a puppet" sau ceva de genul care mi-a plăcut. Cu toate astea, eu nu îl pot agreea pe el.
Andra? Noroc că are voce și arată bine, mie niciodată nu mi-a plăcut muzica ei, deși a fost apreciată. Și să zicem că mergea până la un punct, până s-a prostituat rău muzical cu melodia aia house, apoi „inevitabil va fi bine"...
Sore? Aia din Pariu cu viata? N-am ascultat prea multe, dar mi-a fost de ajuns să îmi dau seama că e nașpa.

Dacă s-ar pune întrebarea de cine îmi place mai puțin, Smiley. La a ta nici nu pot răspunde.