| anonim_4396 a întrebat:

Cine vrea sa mearga intr-o croaziera cu iahtul?

35 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pe Dambovita?laughing

| Bacemi a răspuns:

Mi-ar placea mult o astfel de experienta. Din pacate nu imi permit si nu cred ca voi avea ocazia vreodata.

| Bacemi a răspuns:

Bro, sa stii ca ai dreptate. Nu ma asteptam sa vad vreodata pe viu un oras precum Viena sau Paris si totusi am reusit. Sper sa imi implinesc si acest vis pe viitor.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Neah, am rău de mare...prefer terra firma...

mariana
| mariana a răspuns:

Eu am rau si de masina, asa ca stau putin pe ganduri daca sa-ti accept ori ba invitatia pentru ca, as avea oarece disconfort in timpul transportului.
Invitatia e pe bune? Daca da cred ca o sa iau inainte de a ma culca, o pastila minune, care sa-mi inlature "raul de mare" si daca visul de a naviga se indeplineste, atunci sigur ca va fi o croaziera fantastica.
O sa am grija sa nu pun ceasul sa sune, pentru a nu ma trezi, din visare, prea devreme.
Ce zici asa poti sa calatoresti alaturi de mine, pe un "ocean" de ganduri bune?
BRO sa ai o zi buna si mai incita-ne la visare pentru ca, mai avem nevoie si de asa ceva, acum cand innotam doar in zapada si ger.

| Barajag a răspuns:

Daca nu ma costa nimic merg eu, poti sa mergi cu mine sa-mi ti de urat?hee hee

| JeSa a răspuns:

Ah, prezentă!, nu refuz "croaziera cu iahtul", apropostongue mai e loc?

daniela
| daniela a răspuns:

Mi-ar place enorm cand?

| Pho3nix a răspuns:

Mergem, mergem...
Nu pot sa te refuz ca sa nu par baiat rau.laughing

leonardk
| leonardk a răspuns:

Daca ai nevoie de un matelot (policalificat in domeniu) sunt prezent. Putem lua si fete cu noi? Ca de navigat singur m-am cam saturat.

| Bishop a răspuns:

Eu, sa inteleg ca ne inviti? Pe ce mare/ocean? smug

| AndutzaAndu a răspuns:

BRO, arunci si o batista plina cu muci dupa ce se duce iahtul laughingrolling on the floor

| Dmonik a răspuns:

Cred ca deja nu mai e iaht, e slep, la cate raspunsuri pozitive zaresc!
Ah, au si plecat? tongue

| Casiana a răspuns:

Eu merg, dar iti tii mainile acasalaughing...

| Casiana a răspuns:

Glumeamhee hee...Eu vin, chiar vin, daca vii si tu sa ne plimbam cu... Oare cu ce? Da stiu, cu bicicleta!

| Casiana a răspuns:

Andreibatting eyelashes, deci ma iei sau nu?laughing

| andreea7520 a răspuns:

Cine n`ar vrea? laughing

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Eu as vrea da` daca ma iei pe mine o sa fii acuzat de corupere de minori...Asa ca...Mai asteapta 3 ani, astepti?batting eyelashes)

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Gata, ca imi faceti ciuda ca eu nu pot sa vinsad
Of, of...

laughingrolling on the floor

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Cine nu? chiar de stii ca ti se face rau pe acololaughing tot te- ducica na asa e OMU'. Dar daca vine cineva si ne ''trezeste '' din vis?thinking ce croaziera mai e asta...

| Oktavian a răspuns:

As merge dar nu am multe resurse la indemina!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Al meu sau al tau? laughing Vorbesti cu fratele tau Abromovich sa-ti dea o bijuterie de yacht?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vad ca sinteti multi doritori. Drum bun si sa-mi scrieti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista veste de salvare aruncate printr-un colt, pe-acolo?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bacemi, nu spune vorbe mari, nu stii niciodata de unde sare iepurelewinking
andutza, vai ce urit vorbesti... da bine ca mi-ai dat ideea rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu vreau, da` numai daca vi si tu. Hai ca fac eu cinste!smug laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, merci, Bro! Am iaht si sunt satula de rau de mare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro, cu, sau fara tine, as merge... dar daca vrei sa-mi faci "cadou"un servetel cu...secretie nazala nasoala, nu mai vinlaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu, daca vii aici si ma iei cu tine.si ma inveti cum se tine o carma.