| youngg a întrebat:

Cine vrea sa plece in strainatate? Ati pleca fara nici un fel de relatii/cunostinte care sa va astepte la sosire, fara un loc de munca sigur unde sa va puteti angaja pe moment, fara cazare, doar 1000-2000 de euro bani in buzunar pana va gasiti ceva de munca. Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,as pleca, dar numai daca as fi sigur de ceva.Nu imi place sa reisc fara cap.Cred ca intelegi.Numai bine.

1 răspuns:
| AG a răspuns:

Da as pleca. Dar nu in Italia si nu acumlaughing. Si oricum asa o sa plec, cred. Dar dupa o facultate si stiind ca merg la sigurhappy