| mydarkestdays a întrebat:

Cine vreti si cine credeti sa castige finala next top model?

4 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Vreau sa castige Barbara si cred ca ea va castiga.

| Ramona000 a răspuns:

Eu as vrea sa castige Ramona dar cred ca barbara castiga

| xAndraa23 a răspuns:

Mi se pare ca cea mai potrivita ar fi Barbara, acum ca gemenele au plecat, si ele erau sufletul petrecerii, Barbara merita sa castige dupa parerea mea. Sa-ti spun si de ce : pentru ca, Ramona desi pozeaza bine, si este talentata, ea are experienta in modeling, si nu mi se pare corect ca ea sa castige. Iar Denisa a ajuns pana aici, sa-ti spun de ce pentru ca seamana izbitor cu Bianca Dragusanu, dar ma rog, ea nu mi se pare a fi atat de potrivita pentru acest concurs. Sper ca te-am lamurit, o zi frumoasa. :*

| MaliRaisa a răspuns:

Barbara ar fi cea mai potrivita sa castige