| TamplaruAnisoara a întrebat:

Cineva care a fost întrebat cât valorează omul a răspuns: Daca are caracter are valoarea 1. Daca este și frumos are valoarea 10. Daca este inteligent are valoarea 100. Daca este și bogat are valoarea 1000. Daca nu are caracter rămâne cu 000. Voi ce valoare aveți?

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

90 pentru ca nu sunt frumos asa ca scad diferenta.

| Hammurabi a răspuns:

Nu știu.
Mie îmi dă cu virgulă.

| VMarceline a răspuns:

111 laughing

| VoidEternal a răspuns:

Cel mult 101. Intr-o zi buna laughing

| J0B0MAT a răspuns:

Toată lumea are caracter. Că e mai bun sau mai rău e altă treabă. Deci avem cu toții de la 1 în sus.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cui drec ii pasa de valoarea pe care si-o autoproclama nu-stiu-cine in baza unui citat denaturat?
Mai bine citesti "Capra cu trei iezi", decat filosofie din asta de pe grupuri de capsunari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caracterul meu e de 1000 nu de 1

| relian a răspuns:

Valoreaza de citi bani are laughing exact ce ai citat, esti bogat esti scula, ai 1000 laughing restul is la baie laughing