| HadesSs a întrebat:

Cineva cu chef de palavrageala? Sa treaca mai repede ziua de luni la munca

Răspuns Câştigător
| Harley18 a răspuns:

Eu eu! laughing

33 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca vrei sa palavragesti intr-o zi de luni la munca, in loc sa iti faci bine treaba, eu zic ca e destul de grav.

| RAY a răspuns:

Ce loc de munca ai de poti scrie pe TPU? esti parlamentar?

| sofisis a răspuns:

Bai nene, tu esti platit ca sa spui aici cum iti atarna? Misto job ai. Vreau si eu

| HadesSs explică (pentru sofisis):

Vezi ca nu ai fost atenta, el a zis ca ii atarna iar eu i-am raspuns ca sparg nuci de cocos cu ea nu ca imi atarna laughing

| sofisis a răspuns (pentru HadesSs):

Si cum le spargi? O bagi prin gaurica de la nuca, o ridici si dai cu ea de masa?

| HadesSs explică (pentru sofisis):

Ai observat ca are 3 gauri mici faci una mare din ele laughing)))

| sofisis a răspuns (pentru HadesSs):

Nu, o bagi printr-una, o scoti prin alta si o bagi printr-a treia laughing) Ca sa nu scape

| HadesSs explică (pentru sofisis):

laughing cred ca te referi la paiul cu care bei apa de cocos

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Cum sa nu? Cum mai atarna? La fel ca inainte sau mai putin?

| HadesSs explică (pentru VALCUANDREI1994):

Nu atarna, spargi nuci de cocos cu ea laughing

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru HadesSs):

Asta voiam sa citesc. Nimic nu se compara cu o discutie inteligenta despre modul in care poti sa spargi nuci de cocos cu stanga.

| HadesSs explică (pentru VALCUANDREI1994):

Tie iti atarna stanga? laughing

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru HadesSs):

Să ştii că atârnă ştanga.

| HadesSs explică (pentru VALCUANDREI1994):

Bara de directie laughing

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru HadesSs):

Bingo! Ding, ding, ding ai castigat o excursie!

| HadesSs explică (pentru VALCUANDREI1994):

Dus intors sau dus-dus?laughing

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru HadesSs):

Dusssssssssss cu niste gagicute bune raaaaaauuuuu happy

| HadesSs explică (pentru VALCUANDREI1994):

Te iau si pe tine atunci poate nu fac fata la toate laughing

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru HadesSs):

Eu incerc sa imi dau seama acum daca esti baiat sau fata. Nu am nimic cu lesbienele.

| HadesSs explică (pentru VALCUANDREI1994):

Nici eu nu am nimic cu ele imi plac laughing. Dupa ce ti-am scris mai sus ca sparg nuci de cocos cu ea inca mai crezi ca sunt fata?laughing

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru HadesSs):

Hei am vazut un pic prea multe pana la varsta asta. Crede-ma ca am ajuns sa cred ca totul este posibil. Spune-mi doar ca nu vrei sa afli mai multe detalii.

| HadesSs explică (pentru VALCUANDREI1994):

Vreau detalii trimite o felicitare daca ai laughing

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru HadesSs):

Sa zicem ca am vazut prea multe femei cu penis. E ca si cum ai fi vazut un politist cu diploma de bacalaureat.

| HadesSs explică (pentru VALCUANDREI1994):

Sti ca nu prea mai exista politisti fara bacalaureat nu?laughing

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru HadesSs):

Ohoooooooooooooooooooooooooooo nici n-ai idee. Eu ma duc sa trag matoiul de codoi. Poate...e destul de straniu sa scriu,, ne mai auzim". Cine stie poate ne mai scriem.

| HadesSs explică (pentru VALCUANDREI1994):

laughing

| Ymela a răspuns:

Cati ani ai si băiat sau fata? vreau sa te intreb ceva daca tot vrei

| HadesSs explică (pentru Ymela):

Barbat de acumlaughing 30 de ani. Just ask me.

| nustiucesapunlanick a răspuns:

Fa-ti cont pe digi sport.
Nu e vreun abonament sau ceva de genul, doar un cont de comentarii.
Te astept acolo.Nu e greu sa ma gasesti, am acelasi nick.