| Ionut_Marian_1991 a întrebat:

Cineva cu chef de vorbă

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Veniți domnilor aici, să stăm la o şuetă cu dragul de Ionut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai iq/ul unei maimute. ori esti ipocrit. Poate ambele. Imi place ca ii atragi atentia lui puki mai sus dar la intrebarea ta ai scris "Si bonus, mai nou, sa nu fie gen din ala, ba ai gresit o litera o virgula, o cratima, gata iti dau in cap... fiecare scrie cum vrea, atata timp cat se intalege, si respecta cat de cat ortografia".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca e la moda sa pari baiat rau. Atrage multe hahalere. Sa vezi cate mesaje in privat primesc, nu am timp sa le citesc. In ultima parte eram sarcastic. Aia inseamna sa fi sarcastic, nu cand atragi atentia cuiva si dupa bagi dume ca ai glumit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e problema, domnule?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea sunt in stare sa urasc "mane". Sa urasti pe cineva trebuie sa iti pese si chestia este ca mie nu imi pasa de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti/am aratat prostia ta. La intrebarea ta zici una, aici faci alta. Nu vad moartea mea dupa atentie. As fi vrut atentie daca arata-i ca Shakira dar avand in vedere ca esti un ciutan de 14 15 ani si nu sunt pedoo, nu vreau atentie stai linistit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar ma intrebam cate posturi o sa mai schimbam pana o sa ma faci frustrat. Nu a durat prea mult laughing. Dar mi/a placut aia cu musca si rahatul. Deci eu eram musca si tu rahatul? Imi place ca esti macar sincer cu tine.
Ps. nu incerca sa te prefaci ca ai mai mult de 14 ani piciule. La intrebarea ta vrei oameni incepand de la 14 ani. Iti jur cu mana pe inima ca nici unu de 17 ani nu ar vrea sa aiba de aface cu unu de 14 daramite unu care imi poate fi mie tata la varsta. Asa ca "plangi in alta parte.".

| Ionut_Marian_1991 explică:

Agentul patoget ce nu tie bine