| biby29 a întrebat:

Cineva mi-a facut rost de pozele mele si a facut un id si se da drept eu, vorbeste urat, isi da intalniri, si chestii de genu... Ce as putea sa fac in situatia asta?

Răspuns Câştigător
| BUBULINA a răspuns:

Inearca ca schimi parola ...sa afli ip si dupa ce afli ip exista un program care bagi ip si iti da datele de unde este oras. cartier. si cum se numeste firma de la care are internet. asa poti sa iti dai seama cine este si poate clarifici situatia...

3 răspunsuri:
| Bella_8285 a răspuns:

Baga - l/o in lista ta si vb cu el/ea sa nu mai faca ce face dar daca nu merge nu mai intra pe mess

| steff a răspuns:

Eu cred ca este cineva apropiat care face niste glume proaste.:p iti sugerez sa nu intri pe mess o vreme, apoi vei vedea ca s-a lasat de gluma. daca nu...injura-l zdravanhee hee

| JackieSue a răspuns:

Eu as da mass-uri la toata lista ca acea persoana nu sunt eusmug...sau mi-as sterge avatarulsmug.