| DoarAlin a întrebat:

Cineva p-aici care stie rusa, sau e din Rusia?

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Si ca raspunsul sa fie complet, voila!
https://www.youtube.com/watch?v=YgGzAKP_HuM

7 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Lol,asta obisnuiesc sa fac si eu cand intru pe cs go, bag melodii prin SLAM.
Ca sa nu zici ca o dau in romgleza pe degeaba, ca sa imi demonstrez aptitudinile de englezist, daca ai putina atentie poti auzi urmatoarele fraze:
''Most people looked at him with terror and with fear
But to Moscow chicks he was such a lovely dear
He could preach the bible like a preacher
Full of ecstacy and fire''
Ei bine, acela este un remix bazat pe aceasta melodie
https://www.youtube.com/watch?v=g33f79dvCGc
Nu e chiar raspunsul mult cautat dar de aici ai un punct de reper a ceea ce trebuie cautat, ceea ce iti va face reusita mai rapida.
Am incercat sa caut pe Youtube exact acel remix dar inca n-am reusit, o sa continui sa caut...

| DoarAlin explică (pentru bogdan324):

Insfarsit! Multumesc, amice! Am cautat-o timp de 2 zile.

| bogdan324 a răspuns (pentru DoarAlin):

Cu placere!

| bogdan324 a răspuns (pentru bogdan324):

Si ca raspunsul sa fie complet, voila!
https://www.youtube.com/watch?v=YgGzAKP_HuM

| SERIALS a răspuns:

Sunt basarabean, cunosc rusa.

| DoarAlin explică (pentru SERIALS):

Bine, atunci. Am mai pus odata intrebarea asta, dar nu mi-a raspuns nimeni. :D Am jucat cu un rus CS GO, si ala a pus o melodie in la un moment dat, rusa cred ca era. Am inregistrat partea aia. La minutul 6:20. Daca o stii tu, ar fi nemaipomenit. Daca nu macar sa-mi scrii cateva versuri si sa incerc sa o caut pe google.

https://www.youtube.com/watch?v=y0Mybd_sHUw

| SERIALS a răspuns (pentru DoarAlin):

Pai aia nu e o piesa in engleza cantata de rusi? Din pacate volumul impuscaturilor e mai mare decat al piesei si nu prea se intelege mai nimic, plus piesa dureaza cateva secunde si la 6:45 deja incepe Dragostea din tei.

| DoarAlin explică (pentru SERIALS):

Nu mi se pare ca era engleza. Parea rusa, dar da, nu se prea intelege nimic din cauza impuscaturilor. O sa mai incerc cu Shazaam, poate o gasesc.