| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Cineva pe aici care si-a cumparat un imac si acum regreta ca nu si-a cumparat in schimb un pc de gaming? rolling on the floor) Vreau sa vad daca nu sunt singurul

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pai ce configurație are? cât a costat?

| xeum a răspuns:

Nu am imac, dar in schimb am ales un macbook in defavoarea calculatorului de gaming. Ideea e ca regret putin, cat am dat pe un mac puteam sa-mi fac lejer un pc bengos de gaming. Dar tinand cont ca-l folosesc doar pentru design grafic, Youtube si aplicatii de socializare, nu-mi pare chiar asa de rau.