| BigLike a întrebat:

Cineva sa vorbim prin mesaje? aici sau pe Facebook, mail?! Va dau si Funda

Răspuns Câştigător
| mermaid01 a răspuns:

Bro,nu-s din China si nici fata din poza nu e.Aceea e Yoona o membra a unei trupe de fete din Coreea.Ma bucur ca te-am pacalit totusi.laughing Am pus-o pe ea la profil pentru ca e frumoasa si eu nu.Sorry daca de fapt cautai sa intri intr-o relatie.

11 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

*Simt disperare*

| Cosmin214 a răspuns:

Salut big like despre ce vrei sa discuti?

| BigLike explică (pentru justanotheruser99):

Mai de graba plictiseala cronica.

| mermaid01 a răspuns (pentru BigLike):

Heeei! mai esti valabil?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru BigLike):

Și mai grav, tratează-te. (Citește, fă sport, ascultă muzica, ce vrei tu)

| BigLike explică (pentru mermaid01):

Crezi ca am termen de valabilitate? lasa-mi mesaj cu contul de Facebook

| mermaid01 a răspuns (pentru BigLike):

Iti las link-ul de la Facebook-ul meu si poti sa-mi trimiti mesaj.https://www.facebook.com/kwon.jieun.54

| BigLike explică (pentru mermaid01):

China? Pe bune? laughing no thankswinking

| BigLike explică (pentru mermaid01):

Meriti funda bravo laughing

| mermaid01 a răspuns (pentru BigLike):

Pai,mersi! Mda, acel moment cand incerci sa-ti faci prieteni online...