| DeeaDiDi123 a întrebat:

-Citatele voastre favorite?

12 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Unul vazut recent care mi-a placut. "I have never met a strong person with an easy past."

| VoidEternal a răspuns:

Just because I say nothing, doesn't mean I got nothing to say.

| CostinAlamariu a răspuns:

"Every act of beauty is a revolt against the modern world"

| CIaudiu a răspuns:

"Religia este capodopera artei de a dresa animalele, deoarece dreseaza oamenii cum sa gandeasca."
- Arthur Schopenhauer

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

"Dacă nu poți să-i explici ceva unui copil de 6 ani, înseamnă că nici tu nu-l înțelegi!" - Albert Einstein

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Ce ție nu îți place, altuia nu-i face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când spui adevărul nu trebuie sa ții minte toate amănuntele.

Mark Twain.

Aveam una și made by me.

Păcat ca nu va puteți face selfie și la caracterul vostru.

| CIaudiu a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti @Leatherface4ever?
Acum ceva timp am salvat in notite citatul acesta sub numele lui Leatherface4ever.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CIaudiu):

Da, eu sunt.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Nu o pot defini vreodată tot ce simt pentru ia cu Adevărată si o viata de ar trece tot ia rămâne absolut totul orice ar fi orice s-ar întâmpla esti in inima mea in sufletul meu in memoria mea pentru tot restul vieți mele

1997onur

| Elan a răspuns:

Bine faci, bine gasesti.