| anonim_4396 a întrebat:

Cite pachete de tigari se poate de luat cind zbori cu avionul?

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Un cartus (10 pachete). Atata iti da voie la vama.Cred ca si la avion este la fel, ca tot vama este si acolo si nu sunt grele

| kaya a răspuns:

La autocar iti da voie sa iei un cartus, din pacate la avion nici unul happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai depinde cate fumezi pe ora, faci un calcul si te aprovizionezi, apoi deschizi usa ca sa iasa fumu big grin
2cartuse oportunistilor...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am luat doua cartuse de tigari in bagajul de cala in septembrie anul trecut!