| LiLu a întrebat:

Cite puncte acumulate aveti in profil?

21 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

99000.

cami
| cami a răspuns:

E, bine ca-ti veni si tie sa intrebi, dupa mine cu "stupizi" tongue
66344. puncte

cami
| cami a răspuns:

Mya. dar ce te retinee happy?

lolita
| lolita a răspuns:

63291 puncte, dar sincer nu stiu la ce folosesc, poate ma lamuresti tu.

mlm
| mlm a răspuns:

206183, are vreo importanta?

| JustMeFlory a răspuns:

29998big grin

Anna
| Anna a răspuns:

209072 puncte.Nu folosesc la nimic.

| Mya a răspuns:

Voi chiar va plictisitihee hee Mai intai cine voteaza, apoi cati de "stupid" a acumulat fiecare, iar acum "cate puncte"? ...Asta e discriminare fata de noi cei care suntem de putina vreme pe site, fiindca iesim in pierdere (mai putin partea cu "stupid") laughing. Ar trebui sa fac si eu o pagina cu cei care sunt novice pe aici big grin

| Mya a răspuns:

Si continui sa adun... laughing hai, doar atata puteti? Dar stau si ma intreb care's alea 2 pers care poarta atat ranchiuna, ca de cele mai multe ori doar cate "2 stupide" se dau...thinking
va descopar eu...sa vedeti atunci! devil

| Sara2 a răspuns:

| cotzobel a răspuns:

Acum am 29167 puncte

| dyanna a răspuns:

Chiar are o asa de mare importanta?
doamne, m-am saturat de intrebari de genu, pana acu' n-am zis nimic dar deja devine ridicol...
nu suntem aici (sau cel putin eu nu sunt) ca sa concuram, sa vedem cine e mai bun, si apoi sa incercam sa-l intrecem. suntem aici sa ajutam, este chiar atat de greu sa intelegeti?
cred ca unii dintre voi nu pot sa doarma noaptea pentru ca se gandesc la ce puncaj au pe TPU. asta este o prostie...
important este sa stii ca ai putut fi de folos cuiva si sa stii ca te straduiesti sa dai raspunsuri cat mai folositoare. si apropo: daca vrei sa afli puncajele diferitelor persoane, poti intra pe profilul lor, si te vei lamuri cate puncte are, ce rank ocupa, cate voturi de folostor/nefolositor/amuzant/inteligent/stupid are sau poti afla cui da persoana respectiva acele voturi. asta daca nu aveti altceva mai bun de facut decat sa va interesati de cat de bine e rasplatita munca altuia pe acest site.
sper ca nu am suparat pe nimeni, si daca am facut-o imi cer scuze, dar deja devine ridicol...sunt atatea intrebari inteligente care eu 4-5 raspunsuri si atatea intrebari fara nici un sens care au zeci de raspunsuri...
inaca odata, imi cer scuze daca am jignit pe cineva.

| dyanna a răspuns:

P. s.: sa vina stupidele...laughing

| Cryss a răspuns:

32374 happy.

| fryekid a răspuns:

Doar 4194

Răspuns utilizator avertizat
| BluePuff_3062 a răspuns:

6182.Sunt logata din 10 mai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Acum când îți scriu am 167280 puncte.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

30821 puncte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu.