| AdioTPU a întrebat:

Citisem mai demult că Jennifer Lopez a concediat o menajera de-a ei deoarece aceasta i-a cerut un autograf. Ce anume i s-o fi părut in neregula lui J Lo să ofere un autograf, mai ales uneia care lucra pentru ea?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Unor vedete incepe sa li se urce faima la cap dupa un timp, brusc se cred zei dar uita un lucru absolut esential, fara public ar fi fost doar niste oameni obisnuiti, nu ar fi avut acces la faima, publicul (fanii) reprezinta puterea ta, fara public esti muritor de foame, asta se aplica absolut oricarei vedete indiferent de domeniu, tu fara oamenii de rand care iti baga banii in buzunar si te 'venereaza' ai fi facut foamea, a fost unica ta sansa sa devii cineva in lume, nu murea sau nu-i cadea mana daca ii dadea cameristei un autograf, dura cateva secunde dar asa se intampla cand incep sa apara basinile. Sunt perfect de acord ca ai si tu dreptul la viata privata dar aici nu tabarase 100 de oameni pe ea ci doar o femeie care voia sa aiba si ea o amintire, poate facea o bucurie copiilor ei, era o ocazie unica, urat gest, taranesc as zice mai ales ca a ordonat concedierea e. Da-i omului putere si se crede zeu.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand nu esti capabil sa intelegi tot ce citesti, mai bine nu vorbesti!

Ia de reciteste TOT acel articol si vei vedea DE CE a decis JLo sa dea afara camerista nesimtita din camera ei.

Vezi ca hammurabi a explicat mai sus ce s-a intamplat si ce scrie in acel articol.

| sierra1 a răspuns:

Contractele in cazul supervedetelor, au clauze care - la prima vedere - ni s-ar putea părea ciudate

| Hammurabi a răspuns:

Cunosc incidentul pentru că sunt în branșă.
Incidentul a avut loc în Düsseldorf, la Hotelul Breidenbacher Hof, un hotel de lux de 5 stele.
J.Lo s-a cazat acolo doar cu condiția să nu fie deranjată pe timpul șederii de absolut nici un admirator. (a plătit apartamentul cu 9.500 euro)
Era turneul mondial pentru promovarea albumului "Love?".
Nu o menajeră a ei, ci o cameristă a hotelului a profitat de prezența ei acolo și i-a cerut un autograf.
Ținând cont de înțelegerea cu managerul hotelului, îți dai seama că diva a luat foc când a fost deranjată.
Și a cerut imediat concedierea cameristei.
Ceea ce s-a și întâmplat extrem de rapid. laughing

Răspuns utilizator avertizat