| Fararoz a întrebat:

@Cititorilor. vreau sa cumpar o carte pentru cea mai buna prietena deoarece este ziua ei de nastere, imi recomandati una de suflet love struck?

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

La cumparaturi de Sophie Kinsella esuperba.Este o carte pentru adolescente, scriitoarea are un stil de te inebuneste si nu mai poti lasa cartea din mana. Editura este Humanitas.

| EmilyWasHere a răspuns:

Harry Potter e una chiar foarte de suflet [de fapt e o serie intreaga], la fel ca si TVD sau GG love struck.