| Fararoz a întrebat:

@Cititorilor. vreau sa cumpar o carte pentru cea mai buna prietena deoarece este ziua ei de nastere, imi recomandati una de suflet?

2 răspunsuri:
| cornelia13 a răspuns:

Pai gandeste-te la ceva ce-i place si alege carte potrivita eu stiu, o carte de aventuri sau singur pe lume iti recomand e foarte frumoasa

| schindlerww a răspuns:

Difera ce gen de carti prefera. Tu doar mergi in librarie si acolo sigur vei gasi una ce o va emotiona. Doar ai mare grija. Eu i-am luat o carte unei prietene si ea mi-a spus dupa ca era +18. -_-