| lilith16 a întrebat:

Cititul in carti e un dar sau e ceva special? Se poate invata? Poate oricine? Cum iti dai seama ca ai "harul" ala? Si unde gasesc de cumpărat cărţi de tarot? (nu de pe internet)

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Basme,fantezi,ce sa citesti, viitorul il cream doar noi, in fiecare secunda trecuta, decatsa dai bani aiurea mai bine ai dona unui copil care are nevoie de operatie in caz contrar moare, poti schimba un viitor, copilul ala numai are viitor

| Celcestietot a răspuns:

Dacă crezi în cititul din cărți, crezi și în viața de apoi. Vrăjitorii nu vor ajunge în Rai, asta ca să o spun pe scurt.

| lilith16 explică (pentru Celcestietot):

Oricum nu ajungeam)))

| Celcestietot a răspuns (pentru lilith16):

Nu, dar daca este sa fim totusi seriosi, orice pacat se poate ierta, tot pe scurt o spunwinking.

| Andreeush a răspuns:

Tu chiar crezi în asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala nu se numește "har", se numește vrăjitorie.