| crystyan_5223 a întrebat:

Cn imi zice si mie niste coupon code la ourworld de 10 gems de 20 gems de 30 gems plisss dau funditaaa la tine ma ajtawinking

1 răspuns:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Buna.

S-au facut cateva modificari la joc.

Acum este doar codul lunar de 10 gems si cel de facebook de 10 gems, pentru ca s-a eliminat cel saptamanal si in locul lui s-a bagat un cod de bani.

Uita-te pe site-u asta: http://ourgemcodes.com/ si acolo un dreapta sus e un chenar cu codurile.

si alea se schimba saptamanal [ cel de facebook si de bani ( coin fointain ) ]

sper ca ai inteles. daca nu da-mi un mesaj :P