CONCURS: Castiga un loc la Atelierul de Networking

A stabili, a mentine sau a intrerupe relatii sunt pentru multi dintre noi piloni fundamentali. Avem de-a face cu oamenii in fiecare zi, dar uneori rezultatele nu sunt pe masura eforturilor noastre sau pur si simplu nu stim ce-ar trebui sa facem.

Pentru a va veni in ajutor, alaturi de Fundatia Calea Victoriei, va invitam la un nou concurs. Premiul este un loc la Atelierul de Networking: Arta de a stabili si mentine relatii, sustinut de Cristian Ezri. Toate detaliile despre eveniment sunt aici.

Ca sa castigati, trebuie sa ne spuneti aici, pana pe 16 februarie, care este principalul lucru pe care v-ati dori sa-l invatati in cadrul atelierului.

Mult succes!

6 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

As dori sa invat mai multe despre arta comunicarii.

| AdrenalinTm a răspuns:

As dori sa nu mai veniti cu vrajelile astea

| misu2315 a răspuns:

Să invat mai multe despre cum sa devin un antreprenor bun!

| kevincube a răspuns:

Principalul lucru pe care aş dori să îl învăţ în cadrul acestui atelier de Networking este psihologia şi modul de gândire al oamenilor care activează în acest domeniu.

| LiviuBz93 a răspuns:

Vreau sa invat cum sa pastrez relatia cu iubita mea in

| valentinraduvalentin0000 a răspuns:

Mi-as dori sa invat cum sa ma descurc in situatii extreme.