CONCURS: Racoreste-te cu zambetul pe buze

Pentru ca mercurul din termometre ne arata clar ca suntem intr-o luna fierbinte, va lansam urmatoarea provocare. Alaturi de prietenii de la Mindblower.ro, site-ul cu cadouri iesite din minti, va invitam la un concurs rece, rece, rece.

Ca sa castigati formele de gheata amuzante, tot ce trebuie sa faceti este sa ne spuneti ce bautura v-ar placea cel mai mult sa racoriti cu niste cuburi de gheata haioase. Vom desemna, prin tragere la sorti, 5 castigatori, iar acestia isi vor putea alege un premiu dintre urmatoarele nebunii: forme de gheata bagheta magica, vampir, creier, pirat sau o tava de gheata AK-47.

Puteti sa participati la concurs pana pe 12 august.

Mult succes si abia asteptam sa va citim raspunsurile. Nu uitati ca in aceasta perioada avem concursuri in paralel cu premii haioase, asa ca puteti participa si la cel de aici.

90 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate o sa radeti, dar foarte des folosesc cuburile de gheata pentru a raci apa de baut...asa ca, este mai comod sa pun 2 cuburi de gheata si apa este buna de bautlove strucklove struck
O zi frumoasa sa avetihappy

| positivity a răspuns:

Când aud de „cub de gheață" mă gândesc instant la prigat. Un prigat de pere sună perfect, mai ales rece, și mai ales cu niște cuburi de gheață.

| FemeiaPisică a răspuns:

Sucul Cappy.

| Narcis2007 a răspuns:

Eu ma multumesc cu o limonada

| DenisIonut01 a răspuns:

Apa in general dar si Ceaiul de menta este foarte bun

| xDxDxDxDxD a răspuns:

Cocktail

| wolder a răspuns:

Eu vreau sa folosesc acele cuburi de gheata ori in fresh de portocale, asta daca vorbim despre o bautura sanatoasa, daca vorbim de ceva mai nebunesc -daca le castig le voi bea cu whishy happy

| Liviu a răspuns:

Ceva natural, ceva facut acasa,* Home made * ar merge la suflet big grin

| MihaelaDart a răspuns:

Simpatice foc, le-as folosi in ceaiurile de fructe, in compoturile pe care obisnuiesc sa le fac si de ce nu in frappe si in apa plata.

| GabrielaIoana a răspuns:

O cola rece cu 3 cuburi de gheata pe o terasa la soare sub o umbrela ar fi combinatia perfecta.

| Anonim_4466 a răspuns:

Un Cocktail de Pepene galben cu putin rom

| ImpOssibleTooForgeT a răspuns:

Ceai rece-Nestea. :*

| DeepInDarkness a răspuns:

Un fresh de portocale cu morcovi ar fi perfect cu gheata.

| Jipa95 a răspuns:

Imi place foarte mult sa-mi racoresc coca-cola, cateodata si un paharel mai mic de whisky cu gheata happy

| zurick a răspuns:

Limonada.

| Wøodenpints a răspuns:

Cafeaua

| Dariusuu a răspuns:

Cappy tempo de portocale.

| Eastwood a răspuns:

Limonada si Wiskey.

| andrei1237 a răspuns:

Apa si limonada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa fac cuburi de gheata din suc de aloe vera! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uhmmm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coca Cola cu gheaţă.

| PeFuga a răspuns:

Limonada

| Lαrisα a răspuns:

Coca cola sau limonada. happy

| PopAdrian a răspuns:

O cola, o limonada sau o socada ar merge de minune!

| SabinaQueen a răspuns:

Limonada

| Darius392 a răspuns:

Ziua as bea o limonada rece ca gheata, iar dupa-amiaza, seara as bea un mojito delicios. =)

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Nestea :3

| anonima0101 a răspuns:

Limonada ✌ ✌ ✌ ✌