| anonim_4396 a întrebat:

Considerati ca internetul este ok pentru socializare? (ma refer la site-urile de socializare, unde lasi un mesaj in 2005si ti se raspunde in 2009 ), n-am gasit site-uri de socializare in timp real, chat-urile sunt pline de copii, aveti idei, am 28 de ani.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Mulţi înainte, tinerico!
Nu toate site-urile sunt şi serioase, cum de altfel nici oamenii nu sunt.
Pa, pa.

20 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pentru socializare eu intru pe astfel de site-uri de care spui tu pentru a incerca sa cunosc lume. Dar niciodata nu vorbesc acolo. Iau id-uri de messenger si messengerul este principalul mod de socializare pe internet pentru mine.

| Bacemi a răspuns:

Pentru socializare eu intru pe astfel de site-uri de care spui tu pentru a incerca sa cunosc lume. Dar niciodata nu vorbesc acolo. Iau id-uri de messenger si messengerul este principalul mod de socializare pe internet pentru mine. Mie mi-au placut doar doua site-uri de socializare pana acum : TPU si inca unul pe care imi pierdeam vremea inainte.

| Bacemi a răspuns:

@nony, am plecat de pe acel site pentru ca nu mai puteam sa intru des. Si acum mai intru dar foarte rar. Eram administrator acolo, dar cred ca nu mai am admin ca nu am intrat de mult timp si trebuie sa fii activ acolo. Acum TPU este site-ul pe care intru mereu. Dar pe acel site mi-am facut prieteni cu care vorbesc mereu pe messenger. Site-ul acela era un site de teste, de cultura generala si avea si trivia. Motivul pentru care nu mai intru asa des ca inainte este ca toti prietenii mei facuti acolo cam renuntasera la site. O persoana de pe acel site m-a indrumat sa scriu poezii.

| Flav a răspuns:

De ce ai precizat si varsta ca nu am prins pontul? Sa inteleg ca-ti cauti jumatatea pe aici?
Forma de socializare cea mai sanatoasa si reusita este intalnirea intre 4 ochi. Aici vezi cu adevarat caracterul omului, si nu ce afiseaza el din spatele monitorului.
Matrimonialele sunt fumate. Pe TPU mi-am construit cel putin o relatie de prietenie solida. Ma rezum doar la una fiindca am incredere deplina, desi apreciez mult mai multa lume.
Si sa stii ca si copiii sunt buni la socializare, nu-i desconsidera!

| Flav a răspuns:

@alllinna - eu n-am cont pe niciun site de matrimoniale. Am doar pe hi5, unde n-am mai intrat de cateva luni bune.Cum nici de pe acest site, nu tin legatura cu foarte multe persoane. Am spus prietenie, dar se pare la tine acest cuvant are alte conotatii. Nu ma mira, datorita postului tau. Tu acuzi o acuzatie evocand-o in aceleasi metode? Interesanta metoda.
Vezi ca pe Internet nu se platesc iesiri in oras, si nici factura de la Internet pe timpul consumat. Sau, poate daca tipul are card...

| Flav a răspuns:

Ahh, stiam eu ca suna naspa. Si daca ma iei asa, ai dorit sa scrii ''manca-mi-as'', nu?

| Flav a răspuns:

@alllinna - incepi a ma amuzi. Initial, aveai scris ''bagami-as'', dupa care ai revenit cu ''bag-imi-as''. In al 2 caz, iti dau dreptate. Dar cu primul ce ne facem?
Si, reeditarea raspunsurilor tot din cauza tastaturii e? Ca in ultimul tau raspuns nu mi te-ai adresat. Vad c-ai revenit iar, dupa.
Of, cat de simpatica poti fi.

| Flav a răspuns:

@alllinna Nota 5? Yupiiii, am trecut examenuuul!
Tu cand esti prinsa cu pisicul in sac, apelezi la alte subtilitati?
Ramai in continuare, fara nicio indoiala, febletea mea.

nony
| nony a răspuns:

@Bacemi, de ce ai plecat de pe siteul celalalt? thinking

| mircea a răspuns:

Pentru "socializare" este mult mai bun contactul direct cu oamenii. Prin biblioteci, pe la serviciu, prin discoteci (totusi nu recomand), chiar si la piata, dar mai ales cu vecinii!

| di@n@ a răspuns:

In afara de TPU nu cred sa mai fie altul mai serios.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai socializam, socializam, uite stam la o cafeluta si discutam in timp... aproape real big grinbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Flav nu rezecta ideea mea de socializare implantandu-mi in coaste matrimonialul de doi lei, am scris clar.Matrimonialele sunt valabile pentru tine, vad ca ai si procedat in consecinta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Flav, cum sa acuz o acuzatie Flav, doamne iarta-ma? manca-mi-as consoanele ca ele sunt de vina laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Continuati, continuati, eu mi-am luat floricelele de porumb (alias pop corn) si cola. Deci vizionare placutabatting eyelashes tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Bro am trecut-o la conversatii, asa ca poate participa oricine.
@flav la mine-i doar din tastatura.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Flav, slab, nota 5, nu te-ai pregatit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi Rebeca? Toti iti spunem ca esti simpatica tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foloseste omul tot ce are in dotare inclusiv un sac cu doua iesiri, Multumesc bro.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lora, am in dreapta sucu, in brate punga de floricele si in stinga o masina de facut floricele rolling on the floor