| clauss a întrebat:

Copii de ce nu intrebati ce marime are creierul mare, ce marime are creierul mic, cati neuroni avem noi care punem intrebari de genul: la 14 ani ce marime trebuie sa aiba penisul?, daca mi a zambit ma iubeste? etc

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Poate pentru ca ei habar nu au ce-i ala?
Asa numitul cerebel pentru ei este doar un nume de artist care a scos hit-ul "Romanul n-are noroc"

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu te aştepta la întrebări de tipul asta laughing nu vei găsi! Baftă!

| gigiro a răspuns:

Ai doar partial dreptate, toti copiii au astfel de curiozitati.De vina sunt parintii care nu discuta cu ei. Daca la primele lor intrebari firesti li s-a raspuns cu "ascunzisuri", mintea lor lucreaza. De aceea e bine sa fie parintii sinceri si sa aiba capacitatea de ale explica normal, fireste, adaptat varstei lor. Curiozitatea copiilor s-ar mai stinge. Si tot parintii sunt vinovati ca nu educa copiii asupra prioritatilor in viata.

| andrei a răspuns:

rolling on the floor)) copii mici