| Css a întrebat:

Counter Strike : Care e mai buna arma ak47 sau m4a1? Justificati.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ak 47 (automatic kalasnicov) arma ruseasca, robusta si bunicica, dar tecnologia armei m4a1 e mai buna. Eu prefer Ak47 e mai faina.

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

In opinia mea Ak47 e mai buna (desi multi sustin contrariul), mie mi se pare ca are o precizie mult mai buna.

| Zzeus a răspuns:

Fii Atent. Ak47 este o arma ruseasca ea are un dmg mai mare ca la M4A1 explicatie : daca la M4A1 tragi 3 gloante intr-un pleyer il omori dar la Ak47 tragi 2 gloante si il omori. Dar Ak47 nu are dmg mai mare ca awp cred ca va dati seama.Dar Ak47 este foarte greu de stapanit fata de M4A1 eu prefer Ak47. Am facut un test am jucat 1 luna cu M4A1 si 1 luna cu Ak47 la M4A1 am avut 230 Hs si la Ak47 310 Hs.

| GEO9999 a răspuns:

Ak 47 domina m4a1 dupa parerea mea are o putere mai mare de lovire
dar m4a1 are o precizie mai mare
PT MINE AK E CEA MAI TARE ARMA DIN CS

| danutzz_7470 a răspuns:

Eu cred ca Ak-47 este mai buna dar forma la m4a1 imi place la nebunie!

| xtent a răspuns:

Mama Zzeus u esti admin pe prorom da-mi si mie nr tau plizz Boos