| gemeni6226 a întrebat:

Cred ca am dat in mintea pruncilor(pentru ca va intreb asta si nu stiu care e faza desi s-ar zice ca la anii mei ar trebui sa stiu).Am un coleg nou(are doar un an la noi)care are prostul obicei sa ma tot sperie.Cu toate colegele vorbeste si cu mine la fel, singura diferenta ce face intre mine si restul colegelor este ca pe ele nu le sperie niciodata dar pe mine da.Cateodata doar strig la el dar azi l-am inghiontit.Prima oara a zis ca ce bine i-a picat, a doua oara a zis ca ce mana grea am.Intrebare -de ce face asta?

Răspuns Câştigător
| Marbea a răspuns:

Pentru ca te place? Cauta sa-ti atraga atentia si el cum il duce mintea, ca la scoala!

4 răspunsuri:
| gemeni6226 explică (pentru Marbea):

Foarte interesant, eu nici macar in scoala elementara nu am patit asa ceva, nici toata viata.In orice caz e un tip mai ciudat pe care nu sti unde sa-l pui si cu care m-am certat de destule ori pana cand mi-am zis ca nu ma mai cert ce sa-i faci daca atit il duce capul.De unde nu e nu e ce sa ceri.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Poate e pervers.

| RAY a răspuns:

Pai i place cearta cu tine si este smecher si te vrea in patul lui sau e genul de om care i place sa se certe i face placere, vb cu el in privat mai direct ce vrea si de ce se conporta asa

| gemeni6226 explică (pentru RAY):

Astazi a continuat, am depus armele si rideam de orice zicea.Sefa deja a inteles gresit de ce am pus armele jos si credea ca o sa ne combinam.Dar eu doar am vrut sa transform stresul si razboiul in pace si distractie.Si mi-a reusit ca la urma ridea si el.