| Fabiano21 a întrebat:

Cred ca deja de 5 zile am febră mare, m-a durut si gâtul dar cu pastile si spray tantum verde mi-a trecut destul de mult, pot sa mănânc bine cu foarte putin disconfort. Am iesit afara si m-am simțit bine, răcoare parca nu mai aveam nimic pana sa ma decid sa ma culc si după 2 ore m-am trezit cu febra 39, 3..In afara de temperatura mare pot sa zic ca sunt bine cred ca ar fi trebuit să imi treaca, aseara mi-am pus 2 paturi pe mine, o perna si am stat vreo juma de ora sa transpir cum nu am transpirat niciodată si am avut 36, 7. Ce sa mai fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Ești pe drumul cel bun, repetă figura dacă e cazul