| Marius_Marius_1997_AVLB a întrebat:

Cred ca e cea mai tampita intreabare dar sunt curios ce inseamna,ok,deci cand eram mai mic am avut un vis,in visul acela m-am trezit din patul meu, sic cand m-am uitat pe fereastra am vazut 3 umbre cu ochi rosii care stateau pe pervaz, au stat cam 15 secunde si in care s-au uitat la mine si apoi a venit o adiere de vant si au disparut ca nisipul, si cand m-am trezit a inceput sa imi curga sange din nas.Acum pare o porcarie dar nu stiu cum sa explic mai bine.

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

A fost doar un simplu cosmar care te-a speriat, ti-a crescut tensiunea si a aparut si sangele.Nimic premonitoriu, nimic iesit din normal.Doar desenele/filmele/jocurile violente de peste zi.

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Da, este. Probabil din cauza unui film, a ceea ce te-ai gandit inainte sa te culci, mai ales ca erai si mic, probabil ca o si infloresti putin. Visele nu seminifica nimic, doar temerile, gandurile (lucruri la care te gandesti mai mult), chestii logice.

| Marius_Marius_1997_AVLB explică (pentru Sn4k3):

Multumesc pentru raspuns!

| danay72 a răspuns:

Nu înseamnă nimic. Nu te stresa. Dar dacă îți mai curge sânge din nas, e bine sa vezi un medic.

| Marius_Marius_1997_AVLB explică (pentru danay72):

Multumesc pentru acest raspuns!

| SSS a răspuns:

Visele nu inseamna neaparat nimic, sunt deseori creatii ale mintii. Intr-adevar, ele pot fi si premonitorii dar rareori se intampla asta.