| diaηα a întrebat:

Cred ca innebunesc! Ma suna cineva cu numar ascuns de ceva timp. La fiecare 5 minute suna, suna, suna. am facut greseala sa-i raspund odata si imi vine sa-mi dau palmi. Ce sa fac?!
Tin sa precizez ca sunt in Orage si sunt pe cartela.

Răspuns Câştigător
| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Poti sa iti schimbi numarul de telefon sau sunt niste setari ale telefonului care nu permite persoanelor care suna cu privat sa te deranjeze(pur si simpu le apare ca nu esti disponibila)succes. Funda?

2 răspunsuri:
| AndreeaRox a răspuns:

Unele telefoane au setari speciale pentru acest gen de probleme.sa blochezi nr la cel care te deranjeaza adica sa nu te mai poata sunawinking

| crynys a răspuns:

Ori schimbi numarul ori bagi mesageria vocala ca sa il taxeze mereu si sa se lipseasca de sunat aiurea