| troleibuz a întrebat:

Cred ca toti avem o greseala pe care o facem constant si nu ne invatam niciodata minte. Care e a voastra? A mea e faptul ca nu stiu sa spun nu cand mi se cere ajutorul. Ma simt dator fata de prieteni mai ales.

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Am invatat din greseli si nu le mai fac, ala e rolul greselilor sa inveti din ele

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru Hyacinth):

Nici pe departe dar nici om plin de greseli nu sunt, inveti din ele si le indrepti

| Freya1 a răspuns:

Eu am multe greseli pe care le-am repetat dar de-a care mi-a afectat viata a fost alegerea proasta a partenerilor.
Adică si daca stiam ca făcând aia, sau alegând omul x sau y va iesi rau sau iese total opusul planurilor mele tot ma aruncam cu capul înainte.Partea bună la mine a fost ca am putut să renunț la un moment dat sau sa ma impun.Iar daca a fost nevoie sa imi asum si sa infrunt situația am facut-o.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Beau cafea seara și dimineața urlu.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Vorbesc una si cealalta persoana intelege alta si la final ies rau intr-un fel sau altul cand eu incerc sa fac bine laughing si mai vorbeste gura fara mine uneori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să nu-mi ascult conștiința.

Răspuns utilizator avertizat
| Rhea44 a răspuns:

Mananc dulce stiind ca o sa am buci mari de la el