| Demeister a întrebat:

Credeți că România poate fi considerată una dintre cele mai sigure țări din Europa/Uniunea Europeană?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ha?

| darrio2007 a răspuns:

Pentru marii hoti, da.

| Drimmero a răspuns:

Sigura de pericolul extern? Dar siguranta ca politicienii nu sug banii populatiei cine o va face? Suntem o tara ferita de razboaie, nu de alta, dar la primul razboi in care Romania mai participa, o sa dispara de tot de pe harta! Suntem primitivi cand vine vorba de razboaie/

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nimic nu e sigur ^_^

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Sigura din ce punct de vedere?

| alexandrualind a răspuns:

Nu.De ce crezi tu asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu cred asta - chiar din contra (si sunt multe argumente in acest sens).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e sigura...ca franele de Dacie.

| RagnarokR a răspuns:

Pai, hai sa vedem... daca trebuie sa mergi de urgenta la un spital din Romania, mori acolo. daca mergi in alt spital din UE, nu cred ca mori asa usor si rapid ca aici, unde sunt o mie de factori care favorizeaza un sfarsit tragic.