| chiftelutacrocanta a întrebat:

Credeti ca a fi om inseamna sa ai o familie,sa ai o casa,sa ai un loc de munca,o meserie, un hobby si alte chestii idioate care scrie pe cv si buletin etc?

10 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

A fi om inseamna a fi fericit. Nu conteaza ce faci si ce esti in viata asta, atata timp cat esti fericit.

| Speed99 a răspuns:

Pai ce vrei? Suntem doar niste roboti in societatea asta de gunoi. Vorba aia: "Ai libertatea de exprimare, da' toti au dopuri in urechi".

| RAY a răspuns:

Man totul conteaza in viata,da e important sa ai o fata serioasa,sincera langa daca mai exista asa ceva desigur,conteaza sa ai o cariera,un job, pasiunii, sa acumulezi cunostinte, sa mergi in vacante des, sa te dezvolti pe toate planurile

| Speed99 a răspuns (pentru RAY):

Incepi sa ai dubii daca exista fete serioase? Nu stiu ce ghinion ai avut tu in relatii daca generalizezi atata, insa din perspectiva mea, multe sunt mai serioase si mature decat mine, tine, si majoritatea baietilor.

| RAY a răspuns (pentru Speed99):

Da am vorbit cu una 2 ani,chiar credeam in ea, ca e sincera, serioasa dar era o ipocrita, personal emotional nu cred in asa ceva, rational stiu ca ma insel, ca sunt mai mature sunt de acord cu tine

| Mayar a răspuns:

Avand in vedere ca alte fiinte ce nu pot fi numite 'oameni' nu pot spune ca au parte de asemenea lucruri, da, o parte din a fi om presupune si asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...asta inseamna

| Robert160 a răspuns:

Da, dar tu?

Răspuns utilizator avertizat
| Robert160 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Asa este