| LioErnest a întrebat:

Credeti ca aceste accidente sun reale sau sunt trucate http://goo.gl/1GMdHo? pareri pro si contra plus alte video de genul!

Răspuns Câştigător
| LuvTH4ever a răspuns:

Cred ca sunt reale. k. stii care-i faza... se vad prea bine pentru a fii un trucaj + k eu personal am fazut o faza d`asta la o trecere de cale ferata numai k nu era un om ci o masina... daca era nu 1cm mai in urma ii lui trenul portbagajul happy.
Sa luam in calcul si destinul. daca ti-e scris sa scapi... scapiwinking, daca ii era scris sa il ia trenu`n bot... il luawinking.
Se zice ca omul are un simt. mai mult sau mai putin dezvoltat care il fereste de rele, un fel de intuitie care la un moment dat te indruma ce sa faci in momente de criza si iti poate salva viata ). Ex. : astia au simtit si s-au dat la o parte in ultima fractiune de secunda happy

5 răspunsuri:
| MilkyWAY3027 a răspuns:

@LioErnest Eu nu-ti raspund fiindca tu de fapt nu cauti un raspuns ci altul e scopul tau (se vede de la o posta) Macar da-le o funda celor care s-au straduit sa dea un raspuns mai bun.

| LuvTH4ever a răspuns:

Si eu am patit o chestia d`asta. numai ca era cu o masina nu cu un tren.
Stateam pur si simplu pe marginea trotuarului si la un moment dat nu stiu ce mi-a venit sa ma dau d`acolo si imediat ce am facut un pas o masina a intrat pe trotuar si direct intr-un gard de beton. Soferul era beat turta de... atunci cand a coborat din masina nici nu se putea tine pe picioare si tot cauta sticla prin masina crying. Daca mai ramaneam acolo eram facuta praf. sad
Adica... nu stiu e un simt... am simtit ca trebuie sa fac un pas sau 2 pasi din locul ala si sa ma asez in alt loc.
nu stiu. este in sit care nu ti-l pot explica in cuvinte. trebuie sa-l simti u big grin

| LuvTH4ever a răspuns (pentru LuvTH4ever):

Am simtit ca trebuie sa ma dau d`acolo confused

| Man_Dyana_1999 a răspuns:

Cred ca sunt adevarate happy
Funda big grin

| LuvTH4ever a răspuns (pentru Man_Dyana_1999):

Nu cred ca are ce funda sa dea k asta e parerea fiecaruia. nu e o intrebare ce cauta o rezolvare big grin e decat o curiozitate :3