| roxy585 a întrebat:

Credeti ca Andrei (Dorian Popa) se va intoarce in serial si in trupa LaLa Band?

Răspuns Câştigător
| Mihaela_petronela_1996 a răspuns:

Da! uite-te luni 24 decembrie la pariu cu viata si vezi ca se intoarce funda te rog big grin

8 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Tot ce e posibil.

| Adry05 a răspuns:

Probabil. Dacă ai urmărit episodul de aseară, arată că Andrei se întoarce, deci e posibil să şi rămână. Probabil şi-a rezolvat problemele de sănătate.

| oOSaritaOo a răspuns:

Da, Andrei a plecat din serial pentru că a avut o problemă de sănătate, tu cum crezi că se fac muşchii ăia aşa mari?winking Dar va revenii, în episodul de lunea viitoare.

| Zatharra a răspuns:

S-ar putea... însă n-aş vrea să fie doar o mare păcăleală adică vine numai într-un ep şi apoi iar ''Pa!''.Vom vedea!

| Hieer a răspuns:

Da...

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Eu sper.Dar ce minune cand a intrat el pe usa si a vorbit Anca si-a revenit big grin

| anonima01 a răspuns:

Da se va intoarce de tot si in serial si in trup stiu sigur deoarece am citit un articol de pe ProFm acum mai bine de o saptamana.

| thegame9 a răspuns:

Normall!
Nu ai vazut episodul de luni, cand a spus ca pareseste America si se revine in tara tuturor posibilitatilor Romania? big grin