| Aliiinuussh a întrebat:

Credeti ca anul acesta mediile de intrare la liceu vor scadea sau vor creste? Cu cat?

6 răspunsuri:
| ZambetulNebuniei a răspuns:

Eu cred ca vor creste, am auzit ca examenele nu au fost grele. Cam cu 50 de sutimi un punct ca medie pe tara (nu stiu daca a facut cineva media notelor pe tara).

| cmarius93 a răspuns:

Ce au dat cei de a8a acum e o bataie de joc! eu am dat teze cu subiect unic in total vreo 6 si erau de zeci de ori mai grele. Personal cred ca avem generatii din ce in ce mai proaste si, e normal sa scada mediile si sa se dea examene din ce in ce mai usoare.Eu anul asta dau bac-ul si la probele orale au reusit sa ma uimeasca cu simplitatea subiectelor.

| LittleReasonToSmile a răspuns (pentru cmarius93):

Ee...noi suntem o generatie mai speciala rolling on the floor)

| Mariasy39 a răspuns:

De obicei scad dar normal ca mai exista si eceptii

| Lolita1130 a răspuns:

Depinde de nivelul evevilor. Cam in fiecarre an scad cu 10-15 sutimi big grin Bafta multa!

| Adim32 a răspuns:

Vor scadea cu 8, 932%winking