| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca asta de aici e ceva real?
http://www.ziare.com/......ta-1244637
Am vazut ca persoanele cunoscute au de obicei un iq ridicat, mai mare de 120, cu exceptia lui George H.W. Bush care are doar 96 si totusi a ajuns presedinte

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu am dubi in privinta acestor teste de inteligenta mai ales ca nivelul de inteligenta e relativ, ce inseamna a fi inteligent? un test de ala nu reflecta capacitatea omului nici o dezvaluie cu adevarat

| gemeni6226 a răspuns:

Tabelul acela e valabil, a existat si pe vremea cand eu eram tinara, nu e ceva nou descoperit.

Răspuns utilizator avertizat
| syd a răspuns:

A fost pus presedinte de ultracomunistii condusi de iulvi garadne si de lenin b o i s

| ălkjmhgf a răspuns:

A spart cineva contul lui chifteluță?
pare aşa normal în răspunsurile de mai sus.