| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca asta de aici e ceva real?
http://www.ziare.com/......ta-1244637
Am vazut ca persoanele cunoscute au de obicei un iq ridicat, mai mare de 120, cu exceptia lui George H.W. Bush care are doar 96 si totusi a ajuns presedinte

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru chiftelutacrocanta):

Cine a spus asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru chiftelutacrocanta):

Http://theconversation.com/......life-30673
Oarecum ai dreptate

| syd a răspuns:

A fost pus presedinte de ultracomunistii condusi de iulvi garadne si de lenin b o i s

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru chiftelutacrocanta):

Intr-un fel arata inteligenta
Ca sa o arate bine ar trebui sa fie adaptat pentru fiecare persoana in parte, nu?
Adica eu gandesc mai greu, am nevoie de un timp mai lung
Eu gandesc mai repede, am nevoie de un timp mai scurt
Cam asa, nu?

| RAY a răspuns:

Eu am dubi in privinta acestor teste de inteligenta mai ales ca nivelul de inteligenta e relativ, ce inseamna a fi inteligent? un test de ala nu reflecta capacitatea omului nici o dezvaluie cu adevarat

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru chiftelutacrocanta):

Eu sunt considerat o persoana proasta doar pentru ca nu gandesc ca ceilalti si pentru ca am note mici laughing

| ălkjmhgf a răspuns:

A spart cineva contul lui chifteluță?
pare aşa normal în răspunsurile de mai sus.

| gemeni6226 a răspuns:

Tabelul acela e valabil, a existat si pe vremea cand eu eram tinara, nu e ceva nou descoperit.