| Nyc18 a întrebat:

Credeti ca daca o fata are telefon scump si mare si se imbraca mereu elegant. e o fata fitoasa? Sincer

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Da. Hainele sincer daca ii place sa arate ca un girofar sa-i fie de bine. Cand nu ai un serviciu, esti la liceu, facultate etc, daca iti iei un telefon peste 1500 ron esti o persoana fitoasa si snoaba.

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Bogatia, telefonul, hainele sunt perisabile. Caracterul nu e perisabil. Sau nu ar trebui sa fie asa.

| simonika01 a răspuns:

Nu bogatia il face pe om...conteaza comportamentul...